Чим хороший дитячий басейн з надувним дном?

Напевно, практично всі діти мріють про власний басейн. Тому багато дорослих, у яких є дача або заміська ділянка, рано чи пізно замислюються про придбання басейну для дитини.

З огляду на швидкість росту дитини, рекомендується для перших пір купувати надувний басейн – його легко переміщати, а коли діти підростуть, можна здути і замінити на більший. Але перед придбанням батьки турбуються найчастіше про те, наскільки довго зможе функціонувати виріб і наскільки він безпечний.

Найбільш підходящим варіантом – безпечним і досить міцним – вважається басейн з надувним дном. Такий виріб не страшно проколоти, так як низ надувається окремо від стінок.

Як вибрати правильний розмір басейну

Розміри басейну варто підбирати під вік дитини. Розміри таких виробів бувають найрізноманітніші і можна вибрати як для самих маленьких дітей – від одного, так і для дорослих.

Рекомендовані розміри бортів таких басейнів за віком:

  • Від 15 до 17 см – до 1,5 року;
  • До 50 см – від 1,5 до 3 років;
  • Від 50 до 70 см – від 3 до 7 років;
  • До 170 см – до 12 років;
  • Понад 170 см – для дорослих.

Переваги басейнів з надувним дном

Переваги басейнів з надувним дном

Басейни з надувним дном – практичні і зручні у використанні. Більшість батьків при виборі басейну для своєї дитини зупиняються саме на такому варіанті. Так як дно заповнюється повітрям окремо, в разі проколу або іншого ушкодження його можна заклеїти, навіть не зливаючи воду і не збираючи стінки.

До речі, деякі навчені досвідом власники деякі порізи НЕ заклеюють зовсім дно, так як тиск води не дозволяє їй витікати назовні. Для цього потрібно перед установкою обладнати на місці, де буде встановлений басейн, спеціальну подушку з піску або іншого балансуючого матеріалу.

До додаткових переваг цих басейнів можна віднести різноманітність кольорів і форм, особливо для самих маленьких. Можна дитині купити плавальний басейн у формі казкового персонажа або героя з мультфільму. Також існують різні конфігурації – з гірками, м’якими бортиками і інші.

Якими бувають дитячі надувні басейни
Надувні дитячі басейни буваюсь найрізноманітніших форм.
Вироби даного типу можна брати з собою під час поїздки на річку, озеро або море. Ці басейни стійкі і міцні, при бажанні дно можна й не накачувати повітрям зовсім, але потрібно пам’ятати, що м’яке дно вбереже дитину від ударів під час падіння.

Ціна надувного дитячого басейну в першу чергу залежить від його розмірів. Наприклад, найпростіші моделі для маленьких діток коштують менше 600 гривень. Але й досить великі, розміром 2х3 метри (+ з гіркою і персонажами з мультиків), теж недорогі – їхм можна купити за 1300 гривень. (Ціни взяті з інтернет-магазину «Пливи» https://plyvi.com.ua/ , в інших магазинах може бути дорожче).

Догляд за надувним басейном

Догляд за басейном з надувним дном також досить простий: якщо він маленький, рекомендується міняти в ньому воду кожен день, але чим більший об’єм, тим рідше це потрібно робити. Достатньо додавати в воду спеціальні хімічні засоби, які не дозволять воді зацвісти і дезінфікують її. Роблячи прозорою і чистою протягом тривалого часу.

Як бачите, басейн з надувним дном відмінно підходить для дітей. Однак й для дорослих це відмінний варіант і прекрасна можливість провести спекотні літні дні в прохолодній воді.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *