Модний червоний манікюр 2019: (50 фото) ідеї манікюру

Сьогодні журнал «Поличка» націлений на те, щоб підказати вам який червоний манікюр буде модний у 2018 році. В цій статті ви побачите: французький та лунний манікюр, цікаві ідеї манікюру з смужками та геометрія на нігтях, художній манікюр гель-лаком, етнічний малюнок на нігтях.

Червоний френч

Червоний манікюр – це невід’ємна частина образу успішної, жіночної та, навіть, сексуальної панянки. Такий колір манікюру обирають, за часту, впевнені у собі та яскраві жінки.

Літній манікюр, френч, фото 5

Червоний манікюр фото - 1

Червоний манікюр можна впевнено охрестити як “універсальний колір нігтів”, адже він чудово виглядає як на довгих, так і на коротких нігтях.

Червоний манікюр фото - 2

Червоний френч стане гарним доповнення до стриманого ділового стиля одягу, він додасть у Ваш образ трошки пристрасті, трошки кокетності та оригінальності. До речі, червоний френч зараз є дуже модним, але якщо дотримуватись декількох правил моди.

До основних правил цьогорічного модного червоного манікюру відносять: недопустимість різноманітних стразів й інших прикрас у дизайні ваших нігтів, а також відмова від не природних, занадто яскравих кольорів.

Червоний манікюр фото - 21

Літній манікюр, френч, фото 6

Лунний манікюр 

Лунний манікюр, в усіх його видозмінах, вже давно полюбився прекрасній половині населення планети.

Червоний манікюр фото - 34544

Класичний місячний манікюр виконують з допомогою овальних трафаретів для виділення, так би мовити, акцентування, частини нігтя біля кутикули, проте все змінюється.

Червоний манікюр фото - 6

З недавніх часів дуже активно в лунному манікюрі використовують не овальний трафарет, а трикутний, квадратний і т.п. Це обумовлено тим, що нігті з такою геометрією моментально візуально подовжуються й взагалі, міняється форма нігтя.

Червоний манікюр фото - 454864

Червоний манікюр фото - 5

червоний манікюр фото - 10

Геометрія на нігтях

Манікюр з полосками, трикутниками, прямокутниками та іншою геометрією з кожним сезоном витісняє класичний “квітковий” манікюр. До основних плюсів такого дизайна можна віднести те, що він підходить як на довгі, так і на короткі нігті.

Червоний манікюр фото - 11
Червоний манікюр фото - 12

Червоний манікюр фото - 13

Червоний манікюр фото - 14
Червоний манікюр фото - 10

Художній манікюр

Зараз червоний гель-лак можна купити буквально будь-де, але винайшли червоне покриття для нігтів у Китаї. Тоді для розмальовування нігтів використовували не гель-лак, а емаль. Робили таке звірство зі своїми нігтями для того, щоб показати свою значущість серед інших людей.

У Давньому Римі теж знайшли прадавню альтернативу гель-лаку – це була кров та жир тварин. До речі, червоні нігті полюбляли і Єгиптяни. Але якщо у Давньому Римі такий манікюр могла дозволити собі більшість, то в Єгипті аж ніяк ні.

Червоний манікюр фото - 16

Щоб Ваш художній манікюр був модний, він має складатися з двох-трьох кольорів та займати не всі нігті, а лише один-два. В такому випадку манікюр виглядає стримано та зі смаком.

Червоний манікюр фото - 17

Манікюр червоним кольором
Манікюр для поціновувачів вінішка 🙂

Червоний манікюр фото - 20

Модною новинкою став дизайн “Бите скло”, коли нігті виглядають так, ніби вкриті шматочками різнокольорового скла.

Детальніше про це та багато інших новинок читайте тут: Манікюр 2018 року (140 фото): модний дизайн та красиві ідеї

Червоний манікюр фото - 22

Етнічний малюнок на нігтях

Останні роки набирають популярності дві речі: стемпінг та етнічний дизайн нігтів. Стемпінг — це один з різновидів нейл-арту, а простіше кажучи прикраса нігтів за допомогою різних малюнків — штампів. З допомогою штампів можна за лічені хвилини зробити в домашніх умовах манікюр.

Червоний манікюр фото - 15

Повторюсь, червоний манікюр підійде як на довгі, так на короткі нігті, як дівчинці так і жінці. Однозначно, він може красуватися у Вас на нігтях як на роботі, так в клубі чи ресторані. Це по істині універсальний колір для Ваших нігтів!

Журнал «Поличка» рекомендує вам експериментувати з нейл-артом! Ми надіємось, що саме на нашому сайті, ви знайшли манікюр, який буде тішити око вам, вашим знайомим, близьким та друзям, до наступної корекції!

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *