Дизайн ванної кімнати: 56 фото інтер’єрів і планувань

Плануючи ремонт квартири чи окремої кімнати, завжди треба наперед передбачити всі нюанси – від розташування меблів до дрібних атрибутів, на зразок вішаків для рушників. Найкраще це зробити вийде створивши дизайн-проект, у якому все це буде показано.

У цій статті онлайн-журналу «Поличка» зібрані фото, з яких можна черпати ідеї розробляючи свій дизайн ванної кімнати.

Дизайн маленької ванної кімнати

Зазвичай у невеликих ванних кімнатах місця вистачає для самої ванної, тумбочки з умивальником, а також сушарки для полотенця. Фотографії нижче покажуть як це може виглядати.

Площею 2-3 кв. м.

Дизайн ванної кімнати - планування

У першій фотогалереї нижче – планування ванної кімнати площею менше 4 квадратних метрів. Цієї площі виявилося достатньо для встановлення самої ванної, умивальника, сушарки для полотенця, а також шафок та поличок.

Зазвичай ванні кімнати площею 2-3 м.к. є прямокутної форми і для них єдине хороше планування – це ванна встановлена вздовж стіни напроти дверей, а по боках від дверей умивальник та пральна машинка. Тобто все так, як на попередніх фото.

Ванна суміщена з туалетом

Як правило, у всіх однокімнатних квартирах ванна кімната суміщена з туалетом. Такий суміщений санвузол робиться задля ефективного використання площі, яка, зазвичай, в однокімнатних квартирах невелика.

Планування з ванною

Розглянемо спочатку варіанти дизайн-проектів, в яких присутня класична ванна, а вже потім перейдемо до варіантів де замість неї встановлено душову кабіну чи вбудований душ.

Планування 1:

У цьому плануванні знайшлося місце для ванної, умивальника, унітазу, сушарки для рушників, пральної машини. При чому під останню передбачена спеціальна ніша, а над цією нішею розташовані вбудовані шафки.

Це сучасний інтер’єр, унітаз тут підвісний, над інсталяцією для унітазу зроблені полички, умивальник теж підвісний + він з тумбочкою. Навіть за ванною є вбудовані полички. Загалом, тут акцент зроблено на максимально ефективному використанні доступного простору.

Планування 2:

Планування ванної з душем і туалетом

Інші планування:

Планування ванної з душем - фото 23

Дизайн-проекти від студії «DAVIDOVICH.design» (місто Київ):

Інтер’єр від дизайн студії «DA»:

Планування ванної з туалетом - фото 30

Планування ванної з туалетом - фото 32

Планування ванної з туалетом - фото 31

Ідеї оформлення санвузлів:

В багатьох старих будинках (хрущовках, малосімейках) для санвузлів відведені зовсім малі площі – близько 2 кв. м. Ось фото вдалих планувань для таких випадків, що навіть такий малий простір використати ефективно:

Планування маленької ванної 2 кв.м - фото 10

Планування для маленького санвузла

Для санвузлів площею близько 4 квадратних метрів можуть підійти наступні планування:

В обох показаних вище плануваннях знайшлося місце для пральної машини, що досить важливо. При цьому в першому випадку під раковиною умивальника є відкриті полиці, що не дуже практично. Однак їх запросто можна зробити закритими.

Ідеї оформлення ванної - фото 23

Планування з душем

Розглянемо оформлення ванної кімнати невеликих розмірів, у якій суміщений туалет та душ, а сама ванна відсутня. Такий варіант перш за все актуальний для санвузлів маленької площі, наприклад 2,5 кв. м.

Планування 1:

Дизайн маленької ванної з душем - фото 6

Дизайн ванної кімнати з душовою кабіною, інтер’єр виконаний в сучасному стилі:

  • унітаз підвісний;
  • душ вбудований, а не окрема душова кабіна;
  • умивальний у формі чаші.

Що важливо, такий інтер’єр не тільки гарний, а й практичний. Тут є багато вбудованих ніш з полицями, під підвісним унітазом легше прибирати ніж під стоячим на підлозі, є гігієнічний душ, сушарка для рушників.

Планування 2:

Це робота студії «DAVIDOVICH.design» (місто Київ). Тут значну частину приміщення зайняла вбудована душова кабіна, яка вийшла досить просторою. Тумба під умивальником підвісна, унітаз теж підвісний. Біля дверей знайшлося місце для великої шафи, яка безумовно є дуже корисною.

Над унітазом є поличка, а над нею – сушарка для рушників. Треба зауважити, що рішення не найбільш комфортне в плані користування. Адже віщаючи і знімаючи полотенця, з полички можна скинути поставлені там предмети.

Планування 3:

Ідеї планування санвузла з душовою кабіною:

Душова кабіна може стати недорогим і практичним рішенням, однак якщо вибирати із готових рішень, то треба звертати увагу на якість. Найдешевші душові кабіни, зазвичай, не дуже надійні і вже через 2-3 роки можуть вимагати ремонту.

Планування санвузла з душем - фото 17

Планування санвузла з душем - фото 18

Планування ваної з душем - фото 21

Варіант з раковиною умивальника, вбудованою у стільницю:

Дизайн ванної з великим душем фото 50

Дизайн великої ванної

На завершення ще декілька фото інтер’єрів ванних кімнат великої площі:

Дизайн великої ванної з душем - фото 19

Дизайн розкішної ванної з душем - фото 19

Фото реальних інтер'єрів ванної

Дизайн великої ванної з душем

На цьому все. Сподіваємось представленні вище фото підказали ідеї як створити свій ідеальний дизайн ванної кімнати. І не варто боятися малих розмірів приміщення, навіть 4 кв. м. достатньо щоб створити гарну та функціональну суміщену з туалетом ванну кімнату.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *