Фотосесія у Львові: ідеї та місця для туриста безкоштовно пофотографуватись

Нещодавно, осінню, ми їздили у Львів звідки привезли багато фото. Подумавши ми вирішили зробити статтю з власними прикладами в якій будуть зібрані класні місця у Львові де можна зробити безкоштовно, або недорого світлини. Націлена вона для тих мандрівників, які не хочуть викидати зайві гроші.

Тому далі ви дізнаєтесь: головні місця для ефектних фото та ідеї для безкоштовної індивідуальної фотосесії під час прогулянки туристу.

Церква Святих Ольги і Єлизавети

Одразу піду з козирів, адже вважаю це фото найбільш вдалим за всю поїздку =)

Фотосесія у Львові ідеї та місця фото 2

Як ви вже зрозуміли, це фото було зроблене через дорогу від церкви Святих Ольги і Єлизавети. Сама будівля в живу виглядає дуже величаво. Фото біля неї доведеться, скоріш за все, робити дуже довго, адже потік машин постійний. Проте, є можливість залізти на верх церкви і не терпіти набридливі машини та зробити шикарне фото з висоти не менше 60 м. На жаль, ми таке фото не зробили, бо не знали, що так можна :с

Національний музей імені Андрія Шептицького

Навіщо вам фотостудія, якщо є такий гарний, яскравий та старовинний будинок?

Фотосесія у Львові ідеї та місця фото 3

Саме ця будівля є трохи віддаленою від усіх інших відомих пам’яток міста Лева, але безперечно варта вашої уваги. Мінімум через те, що це було перше місце у Львові, де ми змогли зробити спокійно фото не чекаючи когось, щоб відійшов у бік, закінчив фотографуватися сам і т.д.

Це місце ідеальне для тих людей, які роблять на одній точці 2000 фото, цим самим нагнітаючи на собі гнів інших туристів. Тут ви їх не знайдете =) Жартую, за 20 хвилин перебування на території музею ми зустріли аж двох туристів.

Палац Туркуллів-Комелло

Фотосесія у Львові ідеї та місця фото - 4

Безкоштовна фотосесія в східному стилі у вас може вийти на території ветеринарного університету. Будівля кафедри бджільництва та декілька аксесуарів перенесуть вас на схід.

Італійський дворик

Гарне місце зі складним світлом. Складність полягає в тому, що коли ми були там, великі прожектори були націлені на балкони з усіх сторін, але ось що у нас вийшло.

Фотосесія у Львові ідеї та місця фото - 5Тут може вийти відносно не безкоштовна фотосесія. Вхід у Італійський дворик на момент нашої аматорської фотосесії був 10 грн. для дорослого та 5 грн по студентському.

До речі, про це місце та багато інших ми детально описали в статті: Цікаві місця Львова: що подивитись, наші поради туристу

Дім легенд (автомобіль на даху)

Фотосесія у Львові ідеї та місця фото - 6

Цікаве місце для вашого фото. Вхід до нього безкоштовний, а замовляти їжу чи ні – це ваше право. Нам не повезло і ми потрапили туди саме під час канікул у школярів. Через їх кількість нам не вдалося зробити ні одного фото без них.

До того ж багато ідей не змогли втілити у життя по тій же причині. Тому, під час фотосесії зважайте і на такі моменти.

Палац Потоцьких

Шукаючи місця для фото рекомендую не проминати Палац Потоцьких, а точніше його дворик. Це безперечно неймовірно гарна відреставрована будівля де може зробити фото він, вона та разом.

Ще хочу зауважити, що на території палацу є старенькі мініатюри оборонних споруд. Теж непогані ідеї для фото.

Фотосесія у Львові ідеї та місця фото - 7

Якщо вас не влаштовують історичні пам’ятки як фон для вашої фотосесії можу запропонувати гуляючи у Львові шукати свої будиночки та вулиці і фотографуватися разом з ними.

Фотосесія у Львові ідеї та місця фото - 9

Сподіваємось, вам була корисна ця стаття. Розкажіть, а які місця ви б додали у нашу статтю?

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *