Інтер’єр спальні в сучасному стилі (62 фото)

Сьогодні все частіше зустрічаються інтер’єри в сучасному стилі, які порівняно з класичними вирізняються мінімалізмом. Відсутність великої кількості меблів і декору роблять кімнати просторішими, але не менш затишними, що дуже важливо у випадку спальні.

У цій статті журнал «Поличка» зібрав понад півсотні фото інтер’єрів в сучасному стилі, з яких ви точно підхопите кілька ідей для створення свого власного дизайну.

Сучасний інтер’єр спальної кімнати

Почнемо з інтер’єрів для «типових випадків», коли маємо звичайну прямокутну кімнату площею від 10 квадратних метрів. Дизайни зовсім маленьких спалень розглянемо трохи нижче.

Інтер'єр спальні в сучасному стилі - фото 1

Ця спальня спальня спроектована таким чином, щоб через великі вікна потрапляло достатньо природного світла. Одна зі стін, яка позаду розкішного ліжка, оформлена текстурою, це зроблено щоб кімната не здавалася занадто плоскою.

Стеля тут натяжна, а на знайшов своє місце досить великий та стильний світильник. До речі, текстура на стіні за ліжком – це не декоративна шпаклівка чи 3D-панелі, а звичайнісінькі шпалери.

Інтер'єр невеликої спальні в сучасному стилі - фото 3

Зазвичай ліжка не ставлять так близько до вікон, однак в цьому інтер’єрі правило порушене. Це зроблено спеціально, щоб досить маленька кімната не здавалася такою, а також щоб ліжко було розташоване якомога зручніше.

Разом зі шторами, які гармонійно поєднуються з бильцем ліжка, дизайн спальної кімнати має розкішний і завершений вигляд. А ще тут ключову роль відіграє симетрія, яка придає всьому збалансованого виду. Палітра кольорів теж дуже вдала, спальня вийшла затишною.

Дизайн спальні в сучасному стилі в білих кольорах

Цей інтер’єр спальні чудово підходить для невеликих квартир чи будинків. В ньому поєднується простота оформлення, що позитивно вплине на вартість ремонту, з функціональністью. Адже зроблені на замовлення меблі створюють додатковий корисний простір прямо над ліжком.

Інший важливий момент – це чорна підлога, яка додає тепла яскравим білим стінам і створює відчуття більшого простору. Хоча, у вашому варіанті ремонту підлогу можна зробити будь-якого іншого темного кольору, адже з білим добре поєднуються темні відтінки багатьох інших кольрів.

Сучасний інтер'єр спальні - фото 5

Спальна кімната з фото вище вийшла не тільки сучасною, але й дуже світлою та просторою. Завдяки прохолодним тонам в такій кімнаті легко розслабити та перенестися думками десь на сонячний пляж чорного моря.

Фото сучасного інтер'єру спальні

Ця спальня порівняно незвичайна – сірі кольори, цікаві текстури стін та оббивки ліжка, «космічні» тумби по боках ліжка. Навіть приліжкові світильники тут дуже нетипові для спальні. А завдяки вбудованим шафам інтер’єр вийшов не тільки стильним, але й містким та функціональним.

Інтер'єр спальної кімнати в сучасному стилі

Темні стіни роблять не дуже часто, але при достатньому освітленні виглядають вони шикарно, як у випадку вище. Окрім кольору стін тут виділяються дуже вже незвичні полички по боках ліжка, а також в очі кидається телевізор в стилі 90-х років. Таке собі поєднання сучасності та ретро стилю.

Фото дизайну спальної кімнати

Цей дизайн спальні виділяється на фоні інших перш за все тим, що тут у зробленим на замовлення вбудованим меблям передбачено невеличкий диванчик. Гарно виглядає і захований за стелею карниз, створюється ефект витікання штор з-за стелі.

До речі, цей вбудований диванчик може послужити ідеєю для створення непоганого рішення як вписати дитяче ліжко у однокімнатній квартирі.

Інтер'єр спальні в сучасному стилі - фото 10

Сучасний дизайн спальної кімнати

Інтер'єр спальні зі стіною з дерева

Фото сучасного дизайну спальної кімнати

Фото інтер'єру спальні з ліжко у шафі

Інтер'р спальні в стилі лофт

Ідеї оформлення спальної кімнати

Ідеї оформлення для спальні

Гарний інтер'єр спальні в сучасному стилі

Інтер'єр вітальні з великими панорамними вікнами

Сучасний інтер'єр спальні - фото 12

Фото сучасного інтер'єру спальної кімнати

Незвичайний інтер'єр спальні в сучасному стилі

Інтер'єр сучасної спальні

Дизайн інтер'єру спальної кімнати

Оформлення спальні з незвичайними поличками

Як по сучасному оформити спальню - фото

Сучасна спальня - фото інтер'єру

Гарний сучасний інтер'єр спальної кімнати

Спальня в сучасному стилі - фото інтер'єру

Фото сучасного інтер'єру спальні зі стелею під дерево

Фото сучасного інтер'єру спальні з 3D панелями

Гарний інтер'єр спальної кімнати в сучасному стилі

Інтер'єр спальні з великою шафою в сучасному стилі

Інтер'єр спальні з гіпсовими 3D панелями

Дизайн спальні на мансардному поверсі

Сьогодні в багатьох малоповерхових будинках пропонуються квартири з мансардним поверхом, тобто горищем. Зазвичай цей поверх достатньо великий для того щоб там можна було розмістити повноцінну кімнату, в тому числі і спальню. Нижче ми підібрали кілька інтер’єрів в сучасному стилі саме для мансарди.

Інтер'єр спальні в сучасному стилі на мансардному поверсі

Такий інтер’єр спальні, як на фото вище, відмінно підійде для кімнати розміщеної на мансардному поверсі. Колірна гамма темно-синього і рожевого кольорів сподобається чи не кожній жінці, при цьому дерев’яні вбудовані шафи надають кімнаті чоловічого стилю. Тому такий дизайн підійде як для жінок, так і для чоловіків.

Сучасний інтер'єр спальні на мансардному поверсі

Ще один варіант як оформити спальню на мансардному поверсі. Перевагою такого рішення є велика кількість вікон, завдяки яким кімната буде дуже світлою. Однак варто пам’ятати про недоліки – при поганій звукоізоляції під час дощу тут може бути трохи шумно.

Тим не менш, інтер’єр в такому стилі і кольорах можна повторити і в звичайний кімнатах, не обов’язково на мансарді.

Інтер'єр спальні з робочою зоною

Якщо вам потрібно в одній кімнаті облаштувати і спальню, і робочу зону, то рішення з фото вище відмінно підійде. Функціональне ліжко з нішами для речей, полички для книг, столик для ноутбука – все це гарно поєднано.

Дизайн великої спальні на горищі

На великому «горищі» можна створити велику та простору спальну кімнату, приклад цьому на фото вище. Нетиповим рішенням цього інтер’єру є м’яка стіна за ліжком, виглядає ніби бильце піднялось до самої стелі. Навіть шафи тут покриті м’якою тканиною.

Ще один важливий нюанс – темні тканинні ролети на вікнах, які дозволяються затемнити кімнату навіть у дуже сонячний день. Тож за потреби яскраве денне світло не стане завадою для вашого сну.

Спальня на мансардному поверсі у світлих кольорах

Якщо ви хочете дуже яскраву, світлу і простору спальну кімнату – черпайте ідеї з фотографії вище. Цікавою особливістю цього дизайну є полички за бильцем ліжка, які відразу можна і не помітити.

Дизайн спальні на горищі

Навіть на невисокому мансардному поверсі можна зробити затишну спальню. Головне розташувати меблі таким чином, щоб між ними було зручно пересуватися, а не ходити постійно зігнутим. У цій спальні з мансардою усі меблі максимізують доступну висоту:

  • ліжко знаходиться близько до підлоги;
  • стільці мають дуже короткі ніжки;
  • комоди зліва – досить низький, щоб залишилось місце для невеликого телевізора.

Саме такий підхід треба використовувати плануючи ремонт мансардного поверху з низькою стелею.

Велика спальня у сучасному стилі

Величезна мансарда – це величезна можливість створити розкішну, елегантну і затишну спальню в сучасному стилі. Використання м’яких текстур допоможе зняти стрес і очистити думки після напруженого дня.

Підсилити антистресовий ефект можна використовуючи заспокійливі, нейтральні кольори разом з теплими, приємними на дотик матеріалами. Безліч подушок на ліжку додадуть вашій спальні додаткового затишку.

Дизайн маленької спальні на мансарді

Навіть у маленькій мансардній кімнаті можна створити комфортну спальню. В інтер’єрі вище це вийшло завдяки простим рішення – зі сторони похилої стелі розташувати ліжко, а там де стеля максимально висока розмістилась велика вбудована шафа купе. Для ефективного використання простору під ліжком є ніші для речей.

Інтер'єр спальні на мансардному поверсі

Інтер'єр спальні на мансардному поверсі - фото 2

Ремонт спальні на мансардному поверсі

Фотогалерея (17 фото ідей)

Якщо у вас велика та простора кімната під спальню, або ж навпаки дуже маленька, шукайте ідеї по її оформленню в інтер’єрах з фотографій що розміщені нижче.

Великі розкішні спальні

Розкішний інтер'єр спальної кімнати

Розкішна спальня у сучасному стилі

Велика спальня з сучасним інтерєром

Фото інтер'єру великої світлої спальні

Велика спальні з деревом

Інтер'єр великої спальні в сучасному стилі

Дизайн інтер'єру в сучасному стіли для спальні

Розкішний дизайн спальні в сучасному стилі

Сучасний дизайн великої спальні

Простора спальня в сучасному стилі

Інтер’єр маленької спальні

Для спальні може підійти навіть кімната зовсім маленької площі, доказ тому фотографії нижче. Звісно ж інтер’єр не вдасться зробити настільки розкішним як у великому приміщені, однак затишку досягти безперечно можна.

Інтер'єр маленької спальні в сучасному стилі

Як оформити дуже маленьку спальню

Дизайн інтер'єру маленької спальні

Дизайн маленької спальні

Фото інтер'єру невеликої спальної кімнати

Шикарна маленька спальня в сучасному стилі

Сучасний дизайн маленької спальні

Поради по оформленню спальної кімнати

Рекомендуємо ознайомитися з трьома корисними порадами по оформленню спальні:

  1. Кольори стін. Вони повинні бути світло-пастельних відтінків, щоб сприяти розслабленню і спокою. Однак з цим завданням можуть впоратися і насичені темні відтінки, поєднанні з цікавою текстурою. І головне – вибрана палітра повинна буди для вас комфортною і звісно ж подобатися.
  2. Освітлення. Можна вибрати найвитонченішу люстру, але забути про додаткові нічні світильники. В результаті посеред ночі вмикати основне світло буде дуже некомфортно. Альтернатива нічним світильника – «розумний» основний світильник з режимом нічника або ж можливістю суттєво зменшувати яскравість.
  3. Зручність та функціональність. Навіть вибравши сучасний інтер’єр у стилі мінімалізму варто не забувати про зручність. Так, біля ліжок повинні бути тумби чи полички, на які можна буде, наприклад, покласти телефон. Тут же повинні бути і розетки, від який цей телефон можна заряджати. Шафа у спальні теж не завадить.
А ще приділіть багато уваги вибору матрацу, адже саме від його зручності буде залежати якість вашого сну 🙂

На цьому наша добірка фото закінчується. Сподіваємось на них ви знайшли хоча б декілька гарних рішень та почерпнули ідеї, які допоможуть створити інтер’єр спальні вашої мрії.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *