Модні жіночі сумки 2019: 45 фото, тренди та поради щодо вибору

Ми не повинні вам цього говорити, але та сумка, яку ви носите, багато що говорить про ваші почуття стилю, вашу кар’єру і ваше життя! Навіть якщо ви не думаєте про це, люди на вулиці, в вашому офісі, в торговому центрі – роблять припущення про вас, ґрунтуючись на вашій сумці і стилі.

Ми завжди виступаємо за покупки для себе, але при покупці певного виду сумки слід дотримуватися деяких рекомендацій, які відповідають вашим потребам і вашому смаку.

Як правильно вибрати сумочку

Як і у випадку з взуттям, вибір підходящої сумки зводиться до поєднання ваших практичних потреб і ваших стильових почуттів. Ви хочете знайти щось, що вам сподобається носити, але при цьому таке, щоб також вмістило все, що вам потрібно взяти з собою в цей день.

  • Менші сумки відмінно підходять для вечірок і прогулянок, в той час як великі сумки зручні для роботи і повсякденних завдань.Модні жіночі сумки фото -1
  • Форма сумки-відро відмінно підходить для зберігання речей, коли вам не потрібно організовуватися, в той час як сумка через плече зручна, коли вам потрібно звільнити руки.Модні жіночі сумки фото -2
  • Для урочистих заходів, весіль та вечірок вам потрібен маленький клатч.Модні жіночі сумки фото - 3

Підробки проти двійників

Фейк – це повна підробка (в більшості випадків з підробленими логотипами), а двійники – це речі, які просто натхненні оригіналом (як багато ліній сумок в універмагах).

Базова сумка

Базова сумка – дорога якісна сумка, яка повинна бути обов’язково в колекції кожної дівчини. Пам’ятайте, що мода зациклюється, так що використовуйте це як інвестиції: така сумка довго буде актуальною.

Модні жіночі сумки фото - 4

Модні жіночі сумки фото - 5

Робочі сумки

В ідеалі, сумка, яку ви берете з собою на роботу, має ремені, які легко проходять через плече і не дозволяють нижній частині сумки торкатися землі, якщо вона переноситься вручну.

Модні жіночі сумки фото - 7

Залежно від того, наскільки офіційний ваш дрес-код, є багато різних стилів сумок, які можуть ідеально доповнити ваш гардероб з понеділка по п’ятницю. Базові сумки – це найпростіший вибір, але можуть підійти і сумки через плече, рюкзаки та навіть сумки-відра.

Модні жіночі сумки фото - 8

Модні жіночі сумки фото - 9

Модні жіночі сумки фото - 10

Модні жіночі сумки фото - 11

Міні-сумки через плече

Сумка через плече довгий час була улюбленою сумкою міських дівчат, мандрівниць і велосипедисток.

Модні жіночі сумки фото - 12

Модні нещодавно стали сумки через плече округлої форми.

Модні жіночі сумки фото - 14

Модні жіночі сумки фото - 15

Плетена

Сумки бувають не лише, з довшими чи коротшими ручками, замшеві, шкіряні, лакові, але й плетені з ротанга, ниток, шнурків чи соломи. Саме плетена сумка стала хітом останніх сезоні!

Модні жіночі сумки фото - 13

Пляжні плетені сумки наших батьків також повертаються в моду, тому час лізти на антресолі чи купити у магазині.

Модні жіночі сумки фото - 16

Модні жіночі сумки фото - 17

Плетена сумка буває ще така й не тільки..

Модні жіночі сумки фото - 18

До речі, остання сумка форми бочонок набирає попиту серед модниць, адже вона така зручна та цікава на вигляд 🙂

На пояс

Серед молоді набирає популярності сумка на пояс. Це зручний аксесуар, який має безліч прихильників, але й багато людей, які просто не розуміють таку моду. Існує стереотип, що це дорожні чи спортивні сумки, але наступні спростовують його.

Модні жіночі сумки фото - 19

З вишивкою

Сумка з вишивкою, як і все інше, напевне ніколи не піде з моди, адже це так гарно та вишукано!

Модні жіночі сумки фото - 20

Модні новинки

Окремим пунктом хочу виділити модні новинки, які нестримно швидко набирають попиту серед жінок різного віку.

Модні жіночі сумки фото - 21

Модні жіночі сумки фото - 22

Модні жіночі сумки фото - 23

Модні жіночі сумки фото - 24

Інтернет магазин жіночих сумок

Купити різноманітні жіночі сумочки можна в спеціалізованому інтернет-магазині https://omybag.com.ua/ . В каталозі магазину «Omaybag» ви знайдете сумочки:

  • шкіряні, замшеві, тканинні;
  • на ланцюжку, на пояс, сумки-портфелі, рюкзаки, клачі.

Ціни досить низькі і починаються всього від 360 грн. Доставка можлива по вій Україні, не лише у великі міста як от Київ, Львів чи Тернопіль, а й будь-куди де є відділення Нової Пошти.

Сьогодні журнал «Поличка» розповів вам про модні жіночі сумки цього року, а якої форми сумка у вас? Ви в тренді чи за вічну класику у вигляді базових сумок?

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *