Новорічні іграшки з фетру (фото): викрійки та ідеї

Сьогодні журнал «Поличка» хоче розказати вам про новорічні іграшки з фетру! Показати прості та гарні шаблони, викрійки та вироби із фетру, а також, основні поради як зробити м’яку іграшку своїми руками.

Викрійки та вироби з фетру

Іграшки з фетру своїми руками можна виготовити дуже швидко та легко! Для цього вам знадобиться:

 • фетр
 • нитки
 • ножиці
 • клей
 • картон
 • різноманітні прикраси у вигляді бусинок, блискіток і т.д.
 • простий олівець
 • бажання зробити красу (=

Одна з важливих речей для досконалої іграшки з фетру є викрійка. Спершу її малюють на картоні, далі вирізають з картону. Вже після обводять на тканині, вирізають та отримують викрійки з фетру.

Новорічні іграшки з фетру фото - 2

Дуже важливо, коли робите викрійки з фетру стежити, щоб краї були рівними, від кожного зрізу залежить все.

Оздоблення новорічні іграшки з фетру не вимагають дуже багато часу. Наприклад, ці дзвіночки. Яскравий бантик у поєднанні з не складною вишивкою чи блискітками виглядає дуже гарно. Як думаєте скільки часу я витратила на їх оздоблення?

На оздоблення викрійки з фетру для дзвіночків я витратила по хвилині! До речі, такі дзвоники дуже гарно виглядають на ялинці в парі.

Новорічні іграшки з фетру фото - 6

Ще один чудовий варіант, щоб прикрасити викрійки з фетру – це попришивати ґудзики! Якщо у вас немає у вигляді зірочок, то замініть їх на бантик, чи просто не робіть акцент на верхівці =)

Якщо говорити про мій смак, то чим меншими є вироби з фетру, тим менше їх потрібно прикрашати! Саме цей черевичок, що на фото, був 4,5 см. Декоративна вишивка повністю довершила образ цієї новорічної іграшки.

Новорічні іграшки з фетру фото - 5

Цікавим рішенням буде зробити з оранжеві викрійки з фетру та зелені листочки. Такі мандаринки виглядають дуже стильно та додають атмосферності.

Наступні дві іграшки виглядають занадто мило, щоб щось про них говорити!

Новорічні іграшки з фетру фото - 9 Новорічні іграшки з фетру фото - 8

Наступні іграшки з фетру своїми руками особисто я вважаю складнішими, проте такі новорічні іграшки з фетру виглядають безмежно красиво.

Новорічні іграшки з фетру фото - 10 Новорічні іграшки з фетру фото - 11 Новорічні іграшки з фетру фото - 14 Новорічні іграшки з фетру фото - 12 Новорічні іграшки з фетру фото - 13 Новорічні іграшки з фетру фото - 15 Новорічні іграшки з фетру фото - 16

Новорічними іграшками з фетру ви можете оздобити не лише ялинку, робочий стіл, а й святковий віночок! Саме так я зробила на минулий Новий рік!

Новорічні іграшки з фетру фото - 20

Як зробити м’яку іграшку своїми руками: основні поради та вказівки

Новорічні іграшки з фетру фото - 23

Минулої зими я вирішила потішити моїх друзів та близьких не звичайними подарунками на Новий рік, тому створила для них новорічні іграшки з фетру. Під час процесу я зрозуміла декілька нюансів:

 • Завжди використовуйте трафарет, а коли його обводите, робіть це майже не помітно.
 • Вирізаючи майбутню м’яку іграшку не залишайте “рваних країв”. Якщо по іншому не вийшло, то можна край обшити нитками. Буде не помітно (=
 • Щоб полегшити життя, я гарячим клеєм з пістолета приклеювала деякі деталі, щоб не возитися з голкою.
 • Обов’язково зшиваючи деталі покладіть щось у середину вашої іграшки. Дуже зручним варіантом є ватні спонжики, або вата. Ватні спонжики в разі того, якщо вам потрібно не багато наповнювача для новорічної іграшки з фетру.
 • Щоб спонжики не їздили по іграшці коли ви її зшиваєте, їх можна приклеїти не великою кількістю клею до одної і другої деталі, яку ви будете зшивати.
 • Гачечок за який ви будете вішати іграшку на ялинку простіше за все зашити між деталями вашого виробу з фетру.

Сьогодні журнал «Поличка» сподівається, що ви обрали що можна зробити з фетру для вашої оселі чи в подарунок близьким, друзям чи для дитини!  Розкажіть, які ще новорічні іграшки своїми руками на ялинку ви вішаєте у період свят?

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *