Про сайт

Онлайн журнал «Поличка» – це сучасний веб-сайт на якому регулярно публікуються корисні, цікаві та пізнавальні статті. Краса та мода, здоров’я та фітнес, дім та інтер’єр, рецепти смачних страв, відпочинок і подорожі – ось невеличкий перелік тем на які ми пишемо.

Наразі наш журнал дуже юний і ще знаходиться на стадії розвитку, тому ми будемо вдячні за будь-яку допомогу. А допомогти може кожен і зробити це дуже просто – достатньо ділитися посиланнями на наші статті у соціальних мережах, на форумах чи інших сайтах, а також не соромитись висловлювати свою думку у коментарях до статтів (якою б вона не була).

Ми завжди раді бачити згадування нашого журналу на інших інтернет-ресурсах та із-задоволенням відповідаємо на ваші запитання у коментарях. Адже цей онлайн журнал створюється в першу чергу щоб бути корисним усім вам.

З повагою, команда онлайн журналу «Поличка».


Правовласникам: якщо на нашому сайті розміщені ваші фотографії, але ви проти – напишіть про це на електронну адресу info@polychka.com . Ми поважаємо авторські права і завжди йдемо на зустріч правовласникам.

Рекламодавцям: ми надаємо можливість розміщення на сайті різного роду реклами, про умови та ціни можна дізнатися тут.