Простий макіяж на Хелловін 2019: цікаві ідеї та образи на Хеллоуїн

Кожної осені у людей виникає питання: “Ким я буду на Хеллоуїн?”.На це питання журнал «Поличка» допоможе вам відповісти! В цій статті ви побачите: основні образи на Хелловін, простий макіяж на Хеллоуїн в домашніх умовах для дівчат, хлопців, чоловіків, дітей, а також костюми на Хелловін власноруч для дітей (ідеї)!

Макіяж на Хеллоуїн в домашніх умовах для дівчат

Жіночі образи на Хеллоуїн вважаються найбільш різноманітними та цікавими.

Відьми

Образ відьми можна побачити на будь-який Хеллоуїн. Ми підготували декілька варіантів фото більш легких, та складних по виконанню в домашніх умовах. До більш легкого ми віднесли смокі айс (або стрілки) з доповненням намальованих павуків та павутиння на обличчі.

Макіяж на хеллоуїн для дівчат фото -11

До складніших ми віднесли наступні ідеї: тут головне – це чітко вимальований макіяж та поєднання чорних тіней з іншими яскравими кольорами. Дуже цікаво та страшно виглядає розмазаний макіяж, головне не переборщити.

Макіяж на хеллоуїн для дівчат фото -12

Макіяж відьми на хеллоуїн в домашніх умовах для дівчат в останні роки здобув доповнення – перевернутий місяць на лобі.
Макіяж на хеллоуїн для дівчат фото -13

Жінки-кішки

Особливість цього макіяжа у намальованій мордочці кішки (носик, губка та вуса), виразних бровах, довгих та широких стрілках та добре промальованій внутрішній частині ока. Для доповнення образу можна узяти не тільки вушка, але й чокер – це заміна нашийника.

Макіяж на хеллоуїн для дівчат фото -5

Вампір

Макіяж вампіра можна умовно поділити на сексуальний (фото справа) та страшний (фото зліва). Страшний вампір – це розмазаний макіяж, багато крові і лінії які ідуть від очей. Сексуальний – це гарний вечірній макіяж чорними та червоними кольорами.

Шкіра вампіра завжди бліда, тому не забудьте скористуватися світлим тональним, або хоча б пудрою.

Макіяж на хеллоуїн для дівчат фото -10

Тваринки

Легкий у виконанні макіяж на Хелловін для образу тваринки. Як приклад ми узяли образ жирафи та Бембі. Для образа жирафи вам знадобиться коричнева фарба для тіла та пензлик. Потрібно намалювати плямки на частині тілі, як на фото. Якщо ви вмієте робити контуринг, то зробіть його, він дуже гарно доповнить образ. Також, можна узяти накладні вії, або ж замінити їх стрілками.

Бембі – це милий макіяж на Хеллоуїн для дівчат! Якщо у попередньому образі можна було обійти етап з контурингом, то для Бембі – це основа, все з чого починається! Як ми бачимо на фото контуринг має бути яскравим, дуже помітним. Далі нам необхідно зробити плямки. Для цього пальцями нанесіть світлий тональний крем як на фото. Останнім штрихом буде вимальовування стрілок, носика та верхньої губи.

Макіяж на хеллоуїн для дівчат фото -9

Диво-жінка

Після виходу фільма “Диво-жінка” образ головної героїні буде дуже актуальний на цьогорічний Хелловін. Основна його “фішка” у намаганні повторити лице з комікса. Проте, якщо у вас не виходить, то можна намалювати стрілки, червоні губи та лоб розфарбувати як на фото – це також вважається як образ Диво-жінки.

Макіяж на хеллоуїн для дівчат фото -4

Жінка-павук

Продовжимо тему супер-героїв. Ми підібрали два варіанта макіяжа на Хелловін для образа жінки-павука – один легший (зліва) та складніший. В цілому такий макіяж не вважається складним. За складність ми порахували наявність червоної фарби для лиця.

Макіяж справа ми розпочинаємо з чорних тіней якими промальовуємо віко. Далі дуже обережно робимо прямі лінії підводкою для очей (або олівцем). Щоб вийшло дійсно акуратно чекайте поки висохне полоска та тільки тоді перетинайте її з іншою.

Як варіант можна зробити стрілки, а “павутиння” не доводити до повіки.

Для макіяжа як зліва необхідно зробити хоча б стрілки для очей, а далі промалювати місце маски червоною фарбою для обличчія. Наступний крок – цей промальовування павутиння на вашій масці. Готово!

Макіяж на хеллоуїн для дівчат фото -6

Клоун

Класичний макіяж на Хеллоуїн для дівчат у образі клоуна виглядає ось так:

Макіяж на хеллоуїн для дівчат фото -8

Більш сучасний макіяж клоуна на Хелловін для дівчат:

Макіяж на хеллоуїн для дівчат фото -21

Модний, новий, страшний – це все макіяж на Хеллоуїн у стилі фільму «Воно» (“Оно”, «It: Chapter One»). На мій погляд, цей макіяж досить простий, але дуже моторошний!

Макіяж на хеллоуїн для дівчат фото -1

Макіяж на хеллоуїн для дівчат фото -20

Харлі Квін

Минулого року дуже багато дівчат приміряли на себе образ Харлі Квін.

Макіяж на хеллоуїн для дівчат фото -3

В цьому році у нашого журнала є для вас дещо дуже цікаве і оригінальне – поєднання Харлі Квін та клоуна з “Оно”!

Макіяж на хеллоуїн для дівчат фото -2 Для такого образа макіяж має бути таким: одне око з червоними тінями, інше з синіми, а далі “усмішка” клоуна. Для доповнення образа: біле плаття з червоними помпонами, рвані колготки, кольорові гольфи, бейсбольна бита або шарик та звісно біляве волосся з синіми та червоними кінчиками.

Інші образи для дівчат

Тут представлені складні варіанти макіяжа на Хелловін які не ввійшли у підбірку, але теж заслуговують вашої уваги.

Макіяж на хеллоуїн для дівчат фото -7
Циганка
Макіяж на хеллоуїн для дівчат фото -23
Розбита лялька
Макіяж на хеллоуїн для дівчат фото -25
Чеширський кіт
Макіяж на хеллоуїн для дівчат фото -26
Гарбуз та рухома лялька

Макіяж на хеллоуїн для дівчат фото -24

Макіяж на хеллоуїн для дівчат фото -27

Макіяж на Хелловін для хлопців (чоловіків)

Образи на Хеллоуїн для чоловіків не такі різноманітні як для жінок. До основних входять: скелет, клоун, відьмак, вовкулака та “пів лиця”.

Макіяж на Хеллоуїн в домашніх умовах для хлопців потребує: фарби для обличчя та позичені у жіночої статі олівці для обличчя.

Макіяж на хеллоуїн для чоловіків фото -1

Макіяж на хеллоуїн для чоловіків фото -2

Макіяж на хеллоуїн для чоловіків фото -3

Макіяж на хеллоуїн для чоловіків фото -5

Макіяж на хеллоуїн для чоловіків фото -6

Святковий макіяж для дітей

Останнім часом молоді батьки люблять долучати зовсім маленьких дітей до святкування Хелловіна. Ми підібрали декілька самих цікавих образів для малюків менше двох років:
Макіяж на хеллоуїн для дітей фото -4
Макіяж на хеллоуїн для дітей фото -3

Коли малюк став старше то макіяж серйознішає (вік до 6-7 років):

Макіяж на хеллоуїн для дітей фото -9

Макіяж на Хеллоуїн для дітей на даний період стоїть вище костюма. Костюм для них не цікавий. Значно цікавішим є сам процес створення макіяжу та входження у роль нового персонажа. 

Макіяж на хеллоуїн для дітей фото -10

Макіяж на хеллоуїн для дітей фото -12

Далі буде макіяж на Хеллоуїн для дітей старше семи років.

Макіяж на хеллоуїн для дітей фото -2

Макіяж на хеллоуїн для дітей фото -5

Макіяж на хеллоуїн для дітей фото -6

Макіяж на хеллоуїн для дітей фото -7

Макіяж на хеллоуїн для дітей фото -11

Окремо захотілось виділити макіяж ось цієї дитини. На мою думку, це найстрашніший образ на Хеллоуїн для дітей. (Клоун з фільма “Оно”)

Макіяж на хеллоуїн для дітей фото -1

Костюми на Хелловін власноруч для дітей (ідеї)

Робити костюми на Хелловін власноруч для дітей не тільки корисно для вашого гаманця, але і дуже цікаво! До того ж можна задіювати дітей у його створенні.  Тому, ми підібрали кілька простих, але вартих вашої уваги образів Хелловін!

Першим хочу представити ранець з двома ракетами для польотів виготовлений з паперу, двох пляшок та мотузок. Наступний, залізний дроворуб з великої кількості картону та срібного балончика.

Макіяж на хеллоуїн для дітей фото -15

Образ цієї дівчини можна назвати “Пепсі”. Для його створення необхідно декілька кришок з під газованої води, стакан та пляшка тієї ж фірми. Образ “Медуза” потребує зонтик, в тон різноманітні стрічки та сукню.

Якщо призадуматись, то одними з найстрашніших костюмів є смерч та буря. Для обох костюмів вам знадобиться вата( для смерча можна використати сітку котрою загортають квіти, або полу прозору тканину) та роздруковані на принтері картинки. Смерч – покрівлі будинків, сміття, дерева і т.д., для бурі – краплі та блискавки.

Сподіваємось, що журнал «Поличка» допоміг вам вибрати образи та макіяж на Хелловін. Добре вам відзначити свято усіх мертвих!

Загрузка...

Коментарі

  • 26.02.2019 в 13:22

    Мені сподобалось клоун Воно.

    Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *