Рейтинг кращих теплових гармат в Україні

Конструктивні особливості і дизайнерське рішення цього опалювального пристрою у всьому нагадують форми, і навіть принцип дії справжньої артилерійської гармати. Різниця тільки в тому, що військова техніка з ідентичною назвою призначена для ураження противника, а теплові пушки «стріляють» тепловою енергією, обігріваючи приміщення.

Різноманітні моделі теплових гармат мають загальні принципи обігріву – розігрітий повітряний потік під дією лопаток вентилятора направляється до сопла конструкції і при середній інтенсивності наповнює простір приміщення.

Всі існуючі модифікації різних брендів мають однакове функціональне призначення:

 • Гармати для дачі;
 • Для обігріву складів;
 • Для нагрівання повітря в гаражах і майстернях;
 • Для підтримки мікроклімату в офісах;
 • Пристрої для обігріву вольєрів і тваринницьких приміщень;
 • Теплові гармати для промислових будівель.

Іноді окремі моделі можуть експлуатуватися в житлових приміщеннях.

Рейтинг теплових гармат

Наближення зимової холоднечі і пронизливих вітрів змушує власників будинків, керівництво виробничих будівель і адміністративних споруд серйозно задуматися над тим, як доведеться підтримувати тепло. Відмінним варіантом стануть кращі теплові гармати в Україні.

Ті, хто ще кілька років тому обзавівся цими пристроями, дають дуже схвальні і об’єктивні відгуки про теплові гармати, зручність їх експлуатації. А головне – в цих відгуках акцентується увага на енергоефективності цього обладнання.

За результатами моніторингу купівельного думки, обсягів продажів в інтернет-магазинах різних моделей був складений цей актуальний рейтинг теплових гармат в Україні. Дані цього рейтингу дозволять знайти, де купити теплову гармату, зіставити технологічні дані різних марок і їх продуктивність, а також підібрати модель в комфортному ціновому діапазоні.

Визнані бренди рейтингу теплових гармат

У ТОП-3 найкращих і найбільш продаваних теплових гармат в Україні увійшли моделі трьох відомих брендів з різних країн:

 • Master – пристрої з традиційною італійською якістю;
 • Ballu – гармати, випущені в Росії;
 • Vitals – моделі латвійського виробництва.

У кожного з цих виробників сформовані товарні лінійки теплових гармат з відмінностями в експлуатаційних і технологічних характеристиках:

 • Споживана потужність;
 • Тип використовуваних енергоресурсів – електрика, дизельне паливо, газ;
 • Коефіцієнт продуктивності – площа приміщення, що обігрівається за одну годину;
 • Принцип управління – ручний або механізований;
 • Тип нагріву – непрямий або прямий.

Крім того, в рейтингу теплових гармат в Україні оцінювалася додаткова комплектація термостатом, різновид нагрівальних елементів, максимальна площа обігріву.

Теплова електрична гармата Master

Master – надійність італійської майстерності

У ТОП кращих продаваних в Україні теплових гармат ця марка потрапила завдяки можливості автономного використання в будівлях, не підключених до центральної газопровідної магістралі. Модельна лінійка Master гідно оцінена покупцями завдяки можливості використовувати електричні теплові гармати з підключенням до однофазної мережі.

Конструкції моделей цього бренду забезпечені терморегуляторами, що дозволяє контролювати тепловий режим, економлячи енергоресурс. Цим же елементом забезпечується стабільний захист від перегрівання.

Лідируюча позиція в рейтингу серед всіх електричних теплових гармат цього бренду була забезпечена за рахунок енергоефективності, а також завдяки безпрецедентному показникові коефіцієнта корисної дії, що досягає 100% віддачі. Звідси у багатьох відгуках позитивно характеризується рентабельність марки Master і швидка окупність всіх її модифікацій.

Теплова електрична гармата Ballu

Ballu – економічна надійність

Гідним конкурентом італійському бренду стала російська марка Ballu. Модельний ряд цього виробника зайняв провідну позицію рейтингу теплових гармат завдяки конструкціям, що працюють на дизельному паливі. Хоча купити теплову гармату Ballu цілком можна і з електричним енергопостачанням, і таку що працює на газовому паливі.

Але, як магазини, так і їх цільова аудиторія, одностайно вказують на переваги саме дизельних гармат даного бренду:

 • Всі конструктивні елементи виконані з натуральної сталі без застосування вже звичного пластику;
 • Кожна модифікація відрізняється високим ступенем жаростійкості, що продовжує експлуатаційний ресурс;
 • Принцип дії дозволяє захоплювати тепловій гарматі Ballu великий об’єм повітря і при його інтенсивному нагріванні швидко відновлювати в приміщенні комфортний температурний режим;
 • Раціональна і безвідмовна система п’єзо-підпалу – гармата починає працювати навіть при виникненні невеликої іскри.

При цьому всього за одну годину вона нагріває повітря до потрібної температури на площі до 600 квадратних метрів.

Тепловая электрическая пушка Vitals

Vitals – запорука надійності та безпеки

Цей Латвійський бренд у багатьох країнах стає лідером рейтингу теплових гармат. Це одна з тих марок, які свої пристрої рекомендують для обігріву житлових приміщень.

Конструктивні і технологічні секрети Vitals забезпечили абсолютну безпеку цих моделей для здоров’я людей і домашніх тварин. У відгуках про теплові гармати Vitals відзначаються такі переваги:

 • Відсутність гару і кіптяви навіть при тривалій роботі пристрою;
 • Моментальний нагрів повітря;
 • Швидке опалення приміщень великої площі.

Продукція Vitals вважається кращою серед газових теплових гармат. Цьому сприяє наявність замість електричного ТЕНа спеціального жароміцного котла. А його безпека контролюється спеціальними запобіжними агрегатами.

Разом з тим у відгуках інтернет-магазинів теплових гармат відзначаються такі переваги бренду Vitals, як інтенсивність повітряного потоку, міцність корпусу, стійкість конструкції.

Якщо ви вже визначили для себе відповідний бренд, то в нашому інтернет-магазині Інгрін вам буде запропоновано найвигідніші бюджетні умови. Ви можете купити теплову гармату будь-якого виробника, з будь-якими експлуатаційними характеристиками на об’єктивних принципах кредитування. Вам достатньо вносити в рахунок оплати 225 грн протягом півроку або ж по 450 грн три місяці поспіль – і теплова гармата може стати вашою вже сьогодні.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *