Реклама на сайті

Онлайн журнал «Поличка» надає можливість розміщення реклами різних форматів. Ми готові розмістити статті, прес-релізи, банери, написати огляд вашого продукту / товару або розглянути інші варіанти реклами.

Ціни і умови

  • Розміщення готової статті – 500 гривень. У статті не більше двох вихідних посилань на один домен. Термін розміщення – назавжди. Приймаються статті лише українською мовою.
  • Написання статті нами – 750 гривень. Стаття пишеться по потрібній темі під підібрані нами інформаційні запити, завдяки чому буде залучати пошуковий трафік. Допускається розміщення до двох вихідних посилань. Термін розміщення – назавжди.
  • Банери – від 100 гривень на місяць. Ціна залежить від місця і формату. Можливо розміщення як на всіх сторінках сайту, так і в певному розділі або статті. Допустимі формати – текстовий, графічний і графічний банер з посиланням на ваш сайт.
З приводу розміщення реклами пишіть на електронну поштову адресу info@polychka.com . Зауважимо, що ціни можуть змінюватися по мірі розвитку сайту, тож уточнюйте їх по вказаному email.