Як відчистити білу підошву на взутті: ефективно та швидко

Сьогодні журнал «Поличка» хоче розказати вам про те як відчистити білу підошву на взутті. Ви дізнаєтеся основі методи як зробити підошву знову білою. Та побачите як відмити білу підошву босоніжок, кросівок та кедів легко та швидко!

Як зробити підошву знову білою: швидкий спосіб

Як зробити підошву знову білою 2

Кожного року нас турбують питання: Як відбілити жовту підошву кросівок? Як зробити підошву знову білою? Як відмити білу підошву босоніжок? За лічені хвилини вам у цьому допоможе рідина для зняття лаку!

Вам знадобиться:

 • Брудна підошва ( у нашому випадку це кеди)
 • Рідина для зняття лаку

Дії з порятунку взуття:

 1. Перш за все, щоб відмити білу підошву кедів, кросівок чи босоніжок ваше взуття необхідно випрати, або ж протерти вологою серветкою.
 2. Нанесіть не велику кількість рідини для зняття лаку на чисту серветку, спонжик або губку для миття посуду. В нашому випадку ми брали спонжик.Як зробити підошву знову білою 4
 3. Протріть підошву вашого взуття. За декілька секунд з допомогою рідини для зняття лаку ви зможете видалити бруд з найдрібніших подряпин, тим самим помітно зробите їх чистішими.
 4. Повторно виперіть кеди. (це не обов’язково якщо ви у найближчий час підете у цьому взутті гуляти, тоді запах вивітриться).

Тепер на наступний раз ви точно знатимете як відчистити білі підошви вашого улюбленого взуття!

Як відмити білу підошву: основні поради

Як зробити підошву знову білою 3

До основних порад як відбілити біле взуття ми віднесли:

 • Сода. На вологу серветку або ж губку нанесіть соду та почистіть білу підошву. Стежте за тим, щоб не забруднити тканину содою ( якщо виріб з тканини).
 • Зубна паста. Почистіть старою зубною щіткою з використанням зубної пасти вашу брудну підошву.
 • Оцет. Розведіть у 0,5 води 1 ст.л. оцета. Нанесіть на ватну паличку отриману рідину та очистіть взуття.
 • Лимон. Нанесіть на спонжик сік лимону та протріть білу підошву взуття.
 • Господарське мило. Нанесіть велику кількість господарського мила на стару зубну щітку або губку для миття посуду та “виперіть” з їх допомогою підошву взуття. Якщо спосіб не спрацював з першого разу то зробіть його повторно.

Сподіваємось, ви знайшли у цій статті ідеальний спосіб саме для вас як відчистити білу підошву улюблених кедів, кросівок та босоніжок!

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *