Як знайти людину по фотографії: інструкція пошуку в інтернеті

Інколи трапляється так, що у вас є фотографія з певною людиною, але невідомо хто ж це на цьому фото, а дізнатися хочеться або потрібно. Сьогоднішня наша стаття буде присвячена темі пошуку людей по фотографії через інтернет.

Відразу зауважимо, що різноманітні сервіси які для пошуку (або ж видачі інформації яка буцім то вже знайдена) просять вас відправити СМС з кодом на певний номер – це як правило шахрайські сайти.

Пошук через «Google Зображення»

Основний спосіб знайти людину по фотографії – це скористатися сервісом «Google Зображення», який по суті є спеціалізованим пошуком по зображенням.

Покрокова інструкція

 1. Отож, заходимо на цей сервіс по посиланню нижче:

  https://www.google.com.ua/imghp?hl=uk

  Пошук людини по фотографії через Google Зображення
  Крок 1.

  У пошуковому рядку є іконка фотоапарату, натискаємо по ній, з’явиться віконечко як на наступному скріні.

 2. Якщо фотографія по якій хочете знайти людину знаходиться в інтернеті, то потрібно скопіювати її адресу, вставити в відповідне поле і натиснути кнопку «Пошук за зображенням».

  Щоб скопіювати адресу фото потрібно натиснути на ньому правою кнопкою мишки і у випадаючому меню вибрати “Скопіювати URL адресу зображення” (надпис може трохи відрізнятися залежно від браузера, але суть та сама скрізь).

  Пошук людини по фотографії через Гугл Зображення
  Кроки 2 і 3.
 3. Якщо фото по якому будете шукати людину збережене в пам’яті комп’ютера, то у цьому віконечку перемикаємося на “Завантажте зображення”. Там натискаємо на кнопку «Виберіть файл» і вибираємо потрібну фотографію.
 4. Після другого та третього кроків відкриється сторінка з результатами пошуку, ось така:

  Як знайти людину по фотографії через інтернет
  Результати пошуку.

  На цій сторінці буде показано адреси інтернет-сайтів де ця фотографія присутня, а також припущення Google щодо зображеного на цьому фото (ім’я людини, назву місця і т.п.). Переходьте по результатам пошуку, на одній зі сторінок може бути вказана інформація хто ж це на фото і як зв’язатися з цією людиною.

Таким чином в результатах пошуку може бути посилання на сторінку людини у соціальній мережі. Однак це за умови, що вона звантажила це фото туди і доступ до її фотографій відкритий.

Поради щодо пошуку

На жаль пошук людей по фотографії через Google зображення далеко не завжди вдалий, частіше всього результати відсутні. В такому якщо фотографія є не одна – спробуйте всі що є. Тому що не всі фото завантажуються у соцмережі, а лише деякі, відповідно лише ці деякі є в інтернеті і їх можна знайти через інтернет.

Якщо ж зображення у вас лише одне, спробуйте інші способи, про які розказано далі у цій статті.

Пошук по фотографії через «Яндекс»

Тепер про те як знайти людину по фотографії використовуючи пошукову систему «Яндекс». Зауважимо, що для цього вам знадобиться підключитися через VPN (щоб обійти блокування, яке встановлено в Україні).

 1. Отож, вмикаємо VPN та відкриваємо сайт:

  https://yandex.ua/images/

  Як знайти людину по фотографії через Яндекс

  На сторінці яка відкрилась у пошуковому рядку є іконка фотоапарату, клікаємо по ній. Після цього з’явиться віконечко де можна або завантажити фото для пошуку зі свого комп’ютера, або ввести URL адресу фото (як на наступному скріні).

 2. Як шукати людину по фотографії в інтернеті

  Використовуємо цю форму щоб вибрати на комп’ютері ту картинку, по якій потрібно шукати.

 3. Якщо зображення по якому шукатимете вже завантажено в інтернет, то скопіюйте його URL адресу у дану форму.

  Щоб скопіювати URL адресу вже вивантаженого в інтернет фото потрібно натиснути на ньому правою кнопкою мишки і у випадаючому меню вибрати “Скопіювати URL адресу зображення” (надпис може трохи відрізнятися залежно від браузера, але суть та сама скрізь).
 4. Як безкоштовно знайти людину по фотографії

  У результатах пошуку буде показано сторінки в інтернеті де є це зображення. Серед них може буди посилання на профіль у «Вконтакті» чи іншій соціальній мережі, через яку можна буде зв’язати з людиною котру ви шукали.

Два вище приведенні інструкції – це реальні способи як знайти людину по фотографії безкоштовно. Якщо вони не дадуть результату, то навряд чи спрацюють і всі інші, бо саме Google і Яндекс сканують найбільше зображень і вміють знаходити їх копії.

В завершення ще раз наголосимо, що в інтернеті є чимало шахрайських сайтів які гарантують знайти людину по фото (або буцім-то вже знайшли) після відправлення вам СМС с певним кодом на певний номер. Зазвичай таке СМС коштує чималі гроші, які в результаті ви просто втратите.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *